Kategorie: Wszystkie | Filmy | Oldies | Radio Przeciąg | Warszawskie donosy | Zdjęcia
RSS
czwartek, 31 stycznia 2008
życie jest gdzie indziej

12:59, jeanvaljean
Link Komentarze (7) »
wtorek, 22 stycznia 2008
28.01.08 - Latawcem do Wietnamu, Kambodży i Tajlandii

Zapraszam na pokaz niezwykłych zdjęć Piotra Wilczkowskiego, który wraz z grupą 11 innych podróżników [w tym mnie] w listopadzie 2007 roku pokonał trasę Hanoi - Sajgon - Pnum Penh - Bangkok. Będzie to także opowieść o filozofii podróżowania i sztuce robienia zdjęć. O tym co przeraża, co zachwyca, a co bawi w Wietnamie, Kambodży i Tajlandii. Dlaczego nie warto podróżować z przewodnikiem pod obstawą autokaru i dlaczego tak naprawdę podróże kształcą?

Piotr Wilczkowski - z zawodu dziennikarz, z zamiłowania fotografik. Fotografuje to co kocha: biedne dzieci z doliny Pandższiru w Afganistanie, bobry na Suwalszczyźnie, trędowatych z Puri w Indiach, zabiedzone koty w Tunisie. Ostatnio starał się sportretować życie mieszkańców Wietnamu, Kambodży i Tajlandii. Swoje zdjęcia wystawiał w Warszawie, Gdyni, Katowicach i w wielu miejscowościach Suwalszczyzny. Od początku istnienia związany z utworzoną przez Tomasza Sikorę i Andrzeja Świetlika "Galerią Bezdomną", gdzie przyjęto zasadę: Jeśli uważasz, że warto coś zrobić, zrób to i podziel się swoją radością.

Zaprasza Pan Latawiec!

28.01.2007

Jadłodajnia Filozoficzna

ul. Dobra 33/35

start godzina 20:00

wjazd for free!

13:31, jeanvaljean
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 10 stycznia 2008
Akademik Party!
Kult, Akurat, Habakuk, Hey, T-Love, Hurt, Indios Bravos, Strachy Na Lachy, The Relivers, Vavamuffin, Pidzama Porno, Koniec Świata, Koli, Happysad, Houk, Pogodno, Fisz, East West Rockers, Komety, Partia, Lao Che, Abra Dab, Muzyka Końca Lata, NAIV, Marek Grechuta, Świetliki, Kaliber 44, Marika, Pudelki, Janis Joplin, Green Day, The Strokes, Iggy Pop, Bob Marley, 5Nizza, Nina Simone, Gentleman... i wiele wiele innych, mniej lub bardziej znanych, lecz zawsze tanecznych!

Wszystko to co na Akademik Party lubimy, kochamy i szanujemy najbardziej!

"…zaprasza latawięcpan"
17 stycznia 2008
Jadłodajnia Filozoficzna
ul. Dobra 33/35
WAWA
Start godzina 20:00
Wjazd for free!
14:33, jeanvaljean
Link Dodaj komentarz »
środa, 02 stycznia 2008
Noc z muzyką MUSE!
Ten wieczór dedykowany jest tym, którzy wciąż marzą o tym, ze któregoś dnia pojadą na Glastonbury Festiwal, a zeszłoroczny OPEN’ER jakimś cudem przespali.

Muse jest pochodzącym z Anglii zespołem metalowo - rockowym, utworzonym w Teignmouth (hrabstwo Devon) w 1997 roku przez Matthew Bellamy'ego, Chrisa Wolstenholme'a, oraz Dominica Howarda. Zespół łączy rock alternatywny, rock progresywny, muzykę klasyczną, funk, elektronikę i heavy metal. Grupa jest znana ze swych energetycznych występów koncertowych. Wydali 4 albumy studyjne. Ostatni, Black Holes and Revelations został przyjęty najgoręcej i przyniósł zespołowi nominację do Mercury Prize.

Imprezę rozpoczniemy o godzinie 20:00 pokazem: MUSE: Absolution Tour – DVD koncertowego zawierającego materiał filmowy z występu zespołu na Glastonbury Festiwal 2004 oraz fragmenty koncertów z Earls Court i Wembley Arena w Londynie, oraz Wiltern Theater w Los Angeles, Top Cats w Cincinnati i Brick by Brick w San Diego!

Przed Wami najlepszy koncertowy zespół świata!

7 stycznia 2008
Jadłodajnia Filozoficzna
WAWA
ul dobra 33/35
wjazd for free

"..zaprasza latawięcpan"
Podaj dalej!
16:54, jeanvaljean
Link Komentarze (3) »
statystyka