Kategorie: Wszystkie | Filmy | Oldies | Radio Przeciąg | Warszawskie donosy | Zdjęcia
RSS
środa, 26 grudnia 2007
"Picking Flowers is Sinful"

czyli moja migawka video z Wietnamu, Kambodzy i Tajlandii:

muzyka: Bill Laswell & Jah Wobble - Alsema Dub

23:03, jeanvaljean
Link Komentarze (26) »
niedziela, 23 grudnia 2007
Wesołych Świąt!
Dla wszystkich odwiedzających, jak i tych co już nie odwiedzają, świąteczna ryba:oraz najlepsze życzenia: podróży najdalszych (najlepiej w głąb siebie), książek głębokich i najgłębszych, w bezsensie sensu, lekkośći butów i innych takich na literę "P" i "M" ..

życzy: latawiec pan

19:32, jeanvaljean
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 grudnia 2007
"DWA TEATRY" Jerzy Szaniawski
DYREKTOR DRUGI:
Jeżeli trzeba wykryć ukryte uczucie – my to potrafimy, jak nikt inny. Uczucie ukryte pod korcem, zamknięte na siedem zamków i siedem pieczęci, ukryte rozmyślnie czy zapomniane, porosłe trawą, przywalone omszałym kamieniem – my to potrafimy wyszukać, wydobyć, ukazać. Mistrzami jesteśmy w obnażaniu uczuć. Nic się przed nami nie ukryje.

DYREKTOR:
Nic się nie ukryje.

DYREKTOR DRUGI:
Nasz lekki teatr wędrowny może grać w najciaśniejszej izbie. Przybywamy nawet wówczas, gdy nas nie chcą. Potrafimy czasem pobudzić serce śpiącego do gwałtownego bicia, twarz zalać łzami, zjeżyć włosy ze strachu. Choćby i ta postać: postawił nowy dom, znów mieszka nad wodą, dzieje mu się dobrze, ma dzieci, ładną żonę, sędziowie mówią, że jest niewinny, kładzie się spać spokojny, sprawiedliwy, a tu mu stary zjawia się i woła – „synu, synu”. To mówiąc waszym językiem, „wątpliwa przyjemność”

strona: 133

16:33, jeanvaljean
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 17 grudnia 2007
Weekend we Lwowie!


13:24, jeanvaljean
Link Komentarze (8) »
czwartek, 13 grudnia 2007
Wieje na wschód!
wieje na Lwów!reszta azjatyckich zdjęć po krótkiej przerwie.
18:04, jeanvaljean
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 11 grudnia 2007
Hà Nội
12:17, jeanvaljean
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 03 grudnia 2007
4 XII 2007 Akademik Party Proudly Presents:

zespół: PŁYNY


Muzyka zespołu Płyny to jedyna w swoim rodzaju mieszanka stylów, konwencji i form. Można tu usłyszeć zarówno melodyjny i przyjemny avant-pop, odrobinę rocka, bujające reggae, wesołe ska, trochę kwaśnego jazzu.Wszystko to łączą niebanalne, odrobinę prześmiewcze teksty opisujące zarówno życie w wielkomiejskim tyglu jak i wakacyjne loty i przygody. Śmieją się z tego co ich drażni, afirmują to co im się podoba. Lubią słuchać dźwięków ze wszystkich stron świata, podoba im się brytyjski indie rock, brazylijskie latino, francuska piosenka, psychodeliczne odjazdy i zakręcony jazz. To wszystko słychać w ich piosenkach.

Po koncercie zaś na comiesięcznym już Akademik Party usłyszymy dźwięki bujające domami studenckim. Będzie więc dużo mniej znanych szlagierów KULTu, T-Love i Pidzamy Porno, poza tym : Akurat, Habakuk, Hey, Hurt, Indios Bravos, Strachy Na Lachy, The Relivers, Vavamuffin, Koniec Świata, happysad, Houk, Pogodno, Fisz, East West Rockers, Komety, Lao Che, Abra Dab.. i wiele wiele innych. Jeżeli już zapomniałeś co to studencka duma, chcesz usłyszeć stare i najnowsze dobre polskie granie, wraz z evergreenami Iggiego Popa, Manu Chao, Gentlemana, Dub Incorporation i wielu innych, nie może Cię zabraknąć!

start: 20:30
koncert za 6 pelenow
akademik: for free
Jadłodajnia Filozoficzna


"..zaprasza Pan Latawiec"
podaj dalej!


12:14, jeanvaljean
Link Komentarze (4) »
statystyka